Guess Notebook / Tablet Sleeve 13 "black GUCS13QLBK
Brand: GUESS
Manufacturer Number GUCS13QLBK
Strichcode EAN 3700740471562
Product Code: GUE000771
Availability: 97
inkl.MwSt
Collection: Quilted Computer Sleeve 13 "
Type: sheath
Size: 36 x 26 x 4 cm
Inner dimensions: 32 x 22 cm
Number of chambers: 2
material: Synthetic leather
Black color
Compatibility: devices up to, e.g. B. MacBook Air, MacBook Pro.
Product manufactured under the Guess license
Tags: Guess Laptop Bag
Competent consulting
Individual customer care
Extensive range of products
Fast and reliable delivery
Secure connection with 128-bit key
More than 15 years of online trading experience
Multi Power Supply USB The adapter uses the AutoID function to detect the required charging current and the optimal charging capacity of the connected device. The charging current is automatically optimized with up to 2.4A per port.
Type C Car Charger Car charging cable with USB-C (Type-C) connection for 12V and 24V connections, operating LED output power, slim housing.
Type C Charger / Power Supply USB Type C charger / power supply 5V / 2A black with flexible input voltage USB-C (Type-C) connection input 100-250V output power, operating LED. Travel charger for all devices with USB-C / Type C charging connection and 5V input voltage.
Micro USB Charger / Power supply compact travel charger with flexible input voltage Micro USB connection input 100-250V output power 5V operation LED. Travel charger for all devices with a micro USB charging port.
Power Bank Mobile external battery for devices that are charged via USB. Compact and not a powerhouse that fits in your pocket! Supplies smartphones, tablets, MP3 players, game consoles etc. with new energy. USB output with 5V / 2A max .: for e.g. smartphones, MP3 players. LED indicator shows the remaining battery capacity of the replacement battery. Rechargeable with micro USB cable or micro USB charger.
Audio / Adapter Audio adapter for smartphones, tablets and devices with USB-C connection and audio output support via USB-C. Stereo audio adapter with cable charging socket. Enables headphones with a 3.5mm jack plug to be connected to a USB-C port and simultaneous charging of the end device with the charger connected.
Ultra Slim 0.3 sleeve. The ultra-thin protective case for smartphone is ideal for people who cannot bear to keep the phone in thick cases. The extremely slim case of only 0.3 mm is almost the second skin of your smartphone and offers the best protection against scratches. The ultra-transparent surface guarantees perfect integration with the smartphone and shows its elegant design and style. Made from very flexible TPU material. It has cutouts for all the function keys, the camera and the inputs of the phone. Perfectly protects the phone from scratches and damage. The cover has a special embossing on the back wall to prevent the accumulation of water vapor.